Sanitaire artikelen - Installaties & Onderhoud in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (645)
Brussel (132)
Henegouwen (256)
Limburg (237)
Luik (243)
Luxemburg (69)
Namen (114)
Oost-Vlaanderen (565)
Vlaams-Brabant (349)
Waals-Brabant (88)
West-Vlaanderen (597)


 

Sanitaire artikelen - Installaties & Onderhoud in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Alkaro BVBA
Appellaan 22
2240 Zandhoven

T: 03 - 4641800
M: 0495 - 253040
F: 03 - 4641800

E: alkaro@pandora.be

Allovlam
Verbindingsstraat 44
2540 Hove

T: 03 - 4559005
F: 03 - 4559005

E: allovlam@pandora.be

Allting VOF
Wijngelagweg 38
2620 Hemiksem

T: 03 - 2933690
F: 03 - 8876606

E: info@allting.be

Andries BVBA
Keramiekstraat 5
2801 Heffen

T: 015 - 277932
M: 0475 - 904971
F: 015 - 277932

E: andries-bvba@telenet.be

Andries Geert
Lispersteenweg 79
2530 Boechout

T: 03 - 4550001
M: 0475 - 569776
F: 03 - 2975302

E: geertandries@telenet.be

Antonissen Jan
Kloosterstraat 25
2270 Herenthout

T: 014 - 706112
M: 0472 - 929304
F: 014 - 706112

E: jan.antonissen@telenet.be

Antwerpse Grond- en Waterwerken BVBA
Pierstraat 134-3
2630 Aartselaar

T: 03 - 8305921
M: 0498 - 853714
F: 03 - 8305921

E: a.g.w@telenet.be

Aquatec Service
Thillostraat 23
2920 Kalmthout

T: 03 - 6662442
M: 0475 - 345168

E: aquatec.service@skynet.be

Aquavision BVBA
Seringenstraat 17
2340 Beerse

T: 014 - 620200
M: 0479 - 013631
F: 014 - 620200

E: info@aqua-vision.be

Asaniverko
Kortestraat 17
2850 Boom

T: 03 - 2893740
F: 03 - 2893741

E: asaniverko@pandora.be

Ascod BVBA
Wierookstuk 3
2550 Kontich

T: 03 - 2890718
M: 0477 - 364000
F: 03 - 2890718

E: ascod.bvba.jeflaeremans@pandora.be

Asico NV
Lispersteenweg 325b
2500 Lier

T: 03 - 4882032
F: 03 - 4882048

E: asico@skynet.be

Avipko BVBA
Oudstrijderslei 42
2180 Ekeren

T: 03 - 2899360
M: 0476 - 891466
F: 03 - 2899362

E: info@avipko.be

Badco
Blijde Inkomst 29
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 2329274
M: 0476 - 333731
F: 03 - 2938117

E: badco.bvba@pandora.be

Badenwereld
Vossendaal 13c
2440 Geel

T: 014 - 848903

E: info@badenwereld.be

Balasco BVBA
Vaartstraat 111
2520 Oelegem

T: 03 - 4857089
F: 03 - 4751276

E: info@balasco.be

Bartholomeeusen Roger
Wuustwezelseweg 129
2990 Loenhout

T: 03 - 6698857
F: 03 - 6699587

E: roger.bartholomeeusen@skynet.be

Baudewyn Sanitair BVBA
Steenweg op Gierle 177
2300 Turnhout

T: 014 - 720132
M: 0498 - 500918
F: 014 - 703350

E: baudewyn.sanitair@pandora.be

Bavico
Koning Albertstraat 13
2547 Lint

M: 0496 - 810079

E: bavico@skynet.be

BE Sanitair & Verwarming BVBA
Poeleweg 18
2460 Lichtaart

T: 014 - 553582
M: 0495 - 536702
F: 014 - 553582

E: info@be-sanitair.be

Berckmans Verwarming
Kerkstraat 30
2490 Balen

T: 014 - 431085

E: jpberckmans@skynet.be

Bob Van De Vyfeyke
Blauwesteenstraat 52
2550 Kontich

T: 03 - 4579471
M: 0476 - 335226
F: 03 - 4599541

E: bobvandevyfeyke@telenet.be

Boddaert Robert
Ekerseveldslagstraat 11
2030 Antwerpen

M: 0475 - 591936

E: boddaert59@telenet.be

Bogaerts N
Zandstraat 93
2300 Turnhout

M: 0497 - 893299

E: nick.bogaerts@pandora.be

Bollansee J
Heikantstraat 55
2900 Schoten

T: 03 - 6856312
M: 0477 - 623846
F: 03 - 6856312

E: juliaan.bollansee@pandora.be

Boniver J-J
Van Roiestraat 19
2170 Merksem

T: 03 - 6463054
F: 03 - 6442101

E: jean.boniver@pandora.be

Boogaerts F
Doolstraat 21
2275 Gierle

T: 014 - 554504
M: 0472 - 648829
F: 014 - 554519

E: f.boogaerts@skynet.be

Borms - Saniheat
Louis Segersstraat 123
2880 Hingene

T: 03 - 8300375
M: 0478 - 231197

E: steveborms@skynet.be

Bossaerts W
Bartstraat 5
2560 Kessel

M: 0479 - 726547

E: wim.bossaerts@telenet.be

Bossuyt Service BVBA
Ringlaan 15
2600 Berchem

T: 03 - 3850785
M: 0477 - 423191
F: 03 - 3850885

E: bossuyt.service@skynet.be

Broods Stefan BVBA
Melselestraat 35
2070 Zwijndrecht

M: 0472 - 484447

E: info@broods.be

Bruininkx Jan BVBA
Heuvelstraat 114
2620 Hemiksem

T: 03 - 8878980
F: 03 - 8772368

E: jan.bruininkx@pandora.be

Bruurs Jhon BVBA
Hegge 22
2381 Weelde

T: 014 - 713102
M: 0478 - 247097

E: jhonbruurs@telenet.be

Buermans BVBA
Leuvensevest 30
2500 Lier

T: 03 - 4801151
F: 03 - 4880305

E: ybuermans@skynet.be

Busschots Rudolf
Peter Michielslei 17
2580 Putte

T: 015 - 752435
M: 0473 - 343232

E: rudibusschots@gmail.com

C.V. Techniek
Antwerpsesteenweg 491c
2500 Lier

T: 03 - 3228484
F: 03 - 3661141

E: info@cvtechniek.be

Calaq BVBA
Hondstraat 8
2531 Vremde

M: 0475 - 520780

E: calaq@me.com

Ceulemans Sven
Bredestraat 210
2580 Beerzel

M: 0486 - 749635

E: sven.ceulemans@gmail.com

Ceustermans Verwarming & Sanitair NV
Berkenlaan 38
2491 Olmen

T: 014 - 302750
M: 0495 - 102750
F: 014 - 303403

E: alfons.ceustermans@telenet.be

Ceverco BVBA
Liersesteenweg 232
2640 Mortsel

T: 03 - 2925704
F: 03 - 2970370

E: info@ceverco.be

Ciso BVBA
Lange Scholiersstraat 104
2060 Antwerpen

M: 0485 - 740121

E: cihan@telenet.be

Claes Verwarming
Kerkhofstraat 468
2850 Boom

T: 03 - 8442251
F: 03 - 8442586

E: verwarming.claes@scarlet.be

Coopmans Johan
Gitschotellei 95
2600 Berchem

M: 0494 - 379685

E: loodgieterjo.1@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?