Sanitaire artikelen - Installaties & Onderhoud in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (645)
Brussel (132)
Henegouwen (256)
Limburg (237)
Luik (243)
Luxemburg (69)
Namen (114)
Oost-Vlaanderen (565)
Vlaams-Brabant (349)
Waals-Brabant (88)
West-Vlaanderen (597)


 

Sanitaire artikelen - Installaties & Onderhoud in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


Peeters Herman BVBA
Lichtaartseweg 146
2250 Olen

T: 014 - 216054
F: 014 - 232768

E: peeters.herman.bvba@telenet.be

Peeters installatiebedrijf BVBA
Zandkapelweg 74
2200 Noorderwijk

T: 014 - 267030
M: 0476 - 672342

E: c.v.peetersdanny@telenet.be

Peeters T
Vinusakker 74
2950 Kapellen

M: 0498 - 664896

E: tompeeters.cvs@gmail.com

Permanent-Positif
Jozef De Bomstraat 52
2018 Antwerpen

T: 03 - 2378580
F: 03 - 2722112

E: permanent.pos@skynet.be

Peter Vets BVBA
Confortalei 190
2100 Deurne

T: 03 - 2893075
M: 0475 - 924579
F: 03 - 2893076

E: peter.vets@pandora.be

Pinxten CVBA
Van Maerlantstraat 29
2060 Antwerpen

T: 03 - 2311556
F: 03 - 2317417

E: cathy@pinxten.be

Plumbo
Oppergaaistraat 11
2030 Antwerpen

T: 03 - 5424725
M: 0499 - 740225

E: info@plumbo.be

Prima Huis BVBA
Brederodestraat 142
2018 Antwerpen

T: 03 - 2383211
F: 03 - 2383211

E: primahuis@skynet.be

Pro-Jam Plus
Groene Swaenlaan 14
2940 Stabroek

T: 03 - 5688906
M: 0479 - 271856
F: 03 - 5688905

E: tom.jamart@lisarn.be

PVH Aqualuxe BVBA
Kerkeneind 20
2920 Kalmthout

T: 03 - 6662770
M: 0477 - 281177
F: 03 - 6662774

E: patrick@waterwellness.be

Q-Craft BVBA
Schoenstraat 83
2140 Borgerhout

T: 03 - 2973029
M: 0498 - 888788
F: 03 - 2973029

E: info@q-craft.be

R.K.P. Systems BVBA
Heiend 63
2275 Lille

T: 014 - 881894
M: 0477 - 511513
F: 014 - 881904

E: rkp.systems@pandora.be

Rasmussen H
Renť Willemestraat 23
2920 Kalmthout

T: 03 - 8080831

E: hans_ras@yahoo.com

Rens Paul
Buerstedelei 39
2630 Aartselaar

T: 03 - 2890801
M: 0475 - 353226
F: 03 - 2890801

E: paul.rens@pandora.be

Rits Sanitair
Nederrij 60
2200 Herentals

T: 014 - 211438
F: 014 - 211438

E: karel.rits@telenet.be

RNB Services
Koning Albertstraat 21
2547 Lint

M: 0477 - 655353

E: roberto_el_grande@hotmail.com

Robbe Sanitair BVBA
Hippolyte Meeuwsstraat 11
2110 Wijnegem

T: 03 - 3241629
M: 0476 - 700410
F: 03 - 3267281

E: sanitair.robbe@telenet.be

Roelofs Luc
Het Steeke 1
2330 Merksplas

T: 014 - 651876
M: 0495 - 653467
F: 014 - 651876

E: luc.roelofs@skynet.be

Rombouts Stijn
Lange Lozanastraat 29
2018 Antwerpen

M: 0486 - 856602

E: deplombier@hotmail.com

Rovetech BVBA
Larendries 59a
2890 Sint-Amands

T: 052 - 397894
M: 0475 - 659542
F: 052 - 397894

E: rovetech@telenet.be

RW Sanitair
Sint-Bernardse Steenweg 543
2660 Hoboken

T: 03 - 2815299
M: 0486 - 440937

E: rudy.wittevrongel1@pandora.be

S.C.V.W. BVBA
Molenbaan 27
2240 Zandhoven

T: 03 - 4844885
M: 0475 - 546089
F: 03 - 4844876

E: info@scvw.be

S.I.S. BVBA
Seringenstraat 10
2340 Beerse

T: 014 - 612582
F: 014 - 611424

E: sis.sanitair@skynet.be

Safare
Burgemeester Karel Van Doorslaerlaan 37
2880 Mariekerke

T: 052 - 331743
F: 052 - 331743

E: safare@telenet.be

San-It VOF
Door Verstraetelei 41
2930 Brasschaat

M: 0479 - 791046

E: bas.van.der.kooij@hotmail.com

Sandiver BVBA
Akkerbouwstraat 5
2170 Merksem

M: 0475 - 504034

E: sandiver@telenet.be

Sanelek
Van Peborghlei 99
2640 Mortsel

T: 03 - 4405174
M: 0473 - 670689
F: 03 - 4405174

E: dekeyzerjan@telenet.be

Sani-Centrale BVBA
Molenstraat 49
2840 Reet

T: 03 - 8446218
M: 0475 - 443777
F: 03 - 8446295

E: hubert.massin@telenet.be

Sanicentral Plus BVBA
Gijmelsesteenweg 8
2230 Herselt

T: 014 - 545095
M: 0475 - 682355
F: 014 - 549102

E: info@sanicentralplus.be

Sanico NV
Dodoensstraat 45
2140 Borgerhout

T: 03 - 2354960
F: 03 - 2352365

E: info@sanico.be

Saniprof BVBA
Kerkhoflei 1
2800 Mechelen

M: 0495 - 510661

E: saniprof@telenet.be

Sanitair & C.V. Persy
Heibaan 75a
2235 Hulshout

M: 0496 - 350274

E: scp@telenet.be

Sanitair Marc Linten
Plaseindeweg 4
2490 Balen

T: 014 - 320147
M: 0498 - 682845
F: 014 - 710481

E: sanitair.marc.linten@pandora.be

Sanitair Michiels
Antwerpsesteenweg 125
2840 Rumst

M: 0497 - 481747

E: stephane.michiels@telenet.be

Sanitair Verhaert
Solvynsstraat 64
2018 Antwerpen

M: 0499 - 303044

E: sanitair_verhaert@hotmail.com

Sannimo
Houtstraat 123
2960 Sint-Lenaarts

T: 03 - 3663041
M: 0477 - 303697
F: 03 - 3215992

E: reynders.sannimo@telenet.be

Santherm BVBA
Wipheide 31
2890 Lippelo

T: 052 - 331555
M: 0475 - 937046

E: santherm@skynet.be

Saverko VOF
Krijgsbaan 13
2640 Mortsel

T: 03 - 2725452
M: 0477 - 341430

E: info@saverko.be

Schurmans J
Binnenbroek 12
2440 Geel

M: 0479 - 569691

E: at-home@telenet.be

Segers BVBA
Patrijzenlaan 11
2242 Pulderbos

T: 03 - 4641492
M: 0473 - 800375
F: 03 - 2979214

E: segers_bvba@pandora.be

Sels Chris-Sanisel
Eikenstraat 3
2540 Hove

T: 047 - 6522176

E: sanisel@gmail.com

Siebens Firmin BVBA
Liezele Dorp 71
2870 Liezele

T: 03 - 8896248

E: siebens.firmin@skynet.be

Smans Kevin verwarming & sanitair
Spoorwegstraat 30
2460 Tielen

M: 0497 - 605375

E: k.smans@telenet.be

Smits-Kerstens CVBA
August Dierckxlaan 53
2970 Schilde

T: 03 - 3538895
M: 0476 - 719702

E: smits.kerstens@skynet.be

Speltdoorn R
Nieuwe Kapucijnenstraat 22
2800 Mechelen

T: 015 - 615768
M: 0476 - 305655

E: loodgieter.ronald@gmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?